Видання PRIMA INTERIOR запрошує до дизайн єдності!

We are Ukraine. You are Ukraine.

Виставка KIFF та журнал PRIMA INTERIOR запрошують до дизайн-єдності! Під час виставки  KIFF 2017 у третьому павільйоні ВЦ КиївЕкспоПлаза буде створено Аудиторіум, який стане місцем зустрічі та спілкування професійної аудиторії - архітекторів, дизайнерів, виробників.

UAYOU ARE

Ми з вами живемо у прекрасний час, коли стаємо свідками та учасниками народження, формування та становлення українського промислового дизайну. Наша мета на всіх – єдина – презентувати нашу країну у світовому культурному товаристві, як цікавий та гідний уваги та прихильності креативний потенціал. На зразок скандинавського, італійського стилю та дизайну ми маємо можливість сформувати наш власний ідентичний та притаманний лише українцям стиль та підхід, який дозволить нашому дизайну вирізнятись, але бути у світовому тренді та контексті.

Наша експозиція показує необхідність єдності всіх у цьому стрімкому процесі. Ми всі живемо у єдиному просторі, як у місті, і ми всі залежимо один від одного. Наші намагання стимулюють наші досягнення, тож давайте разом домовлятися про умови гармонійного життя у нашому маленькому світі.

Чесне партнерство, здорова конкуренція, взаємний ріст, спільні зусилля в подоланні перешкод, креативність, енергія любові, українська мелодика мають створити образ українського дизайну, який буде впізнаний на європейському та світовому ринках.

Наша хата не скраю, бо немає краю у творчості!

Автор концепції Аудиторіуму - Сергій Готвянський.

Об'ємні будівлі павільону символізують стопки журналів. Кожна стопка - це місто України: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, на сторінках якого представлений український предметний дизайн.

Мета на всіх – єдина – презентувати нашу країну у світовому культурному товаристві як цікавий та гідний уваги та прихильності креативний потенціал. Ми маємо можливість сформувати наш власний ідентичний та притаманний лише українцям стиль та підхід, який дозволить нашому дизайну вирізнятись, але бути у світовому тренді та контексті. Експозиція показує необхідність єдності всіх у цьому стрімкому процесі.

До зустрічі з 15 по 18 березня на міжнародній меблевій виставці KIFF 2017! ВЦ КиївЕкспоПлаза, м Нивки