Докладчики


Мар’яна КАГАНЯК

Мар’яна КАГАНЯК - керівник Офісу з просування експорту та радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Вона була одним з  ініціаторів створення Офісу, який під її керівництвом перетворився з групи волонтерів у повноцінний функціональний інструмент підтримки українських експортерів. Наразі пані Каганяк відповідає за стратегічний розвиток та роботу Офісу, зокрема, подальшу розбудову функціональних спроможностей, налагодження та розвиток партнерських відносин на регіональному та міжнародному рівнях, а також залучення державної підтримки та міжнародної технічної допомоги до проектів Офісу. Пані Каганяк входить до координаційної групи з питань розробки Експортної стратегії України.

 
Сольмаз Фуляді

Український дизайнер іранського походження. Випускниця Київського національного університету будівництва та архітектури, власник студії Persian Primavera. Працює у стилістиці перського модерну, поєднуючи розкіш і символіку давніх цивілізацій з сучасними архітектурними напрямами і технологіями. Не обмежуючи себе будь-якими стилями і напрямками, архітектор при створенні об`єктів, проте, віддає перевагу агресивному лофт у стилі індастріал. Використовуючи у своїх проектах такі матеріали, як бетон, скло, арматуру, іржавий і окислений метал, Сольмаз, тим не менш, не відривається від свого коріння, наповнюючи простір фарбами і теплом Сходу.

 
Альберто Фаварон

Директор по развитию продаж Kerama Marazzi.  Презентация  неаполитанской коллекции и наглядная демонстрация  материалов.

 
Прохоровская Светлана Валентиновна

Бизнес-консультант, копирайтер, автор проекта SVP Business Consulting

Основное направление деятельности: помощь в увеличении продаж и прибыли в малом и среднем бизнесе, выстраивание систем продаж, а также консультирование в сфере маркетинга, рекламы, управления персоналом. Автор и ведущая более 60 семинаров, вебинаров, программ, тематических консультаций, консалтинговых проектов для развития бизнеса.

Автор обучающих статей по бизнесу и продажам в изданиях PRO Maison, Газета Частный Предприниматель. Подробнее вы можете прочитать на сайте: http://www.svp-business.com

 
Юрий Александрович Коростылев

Cобственник и генеральный директор компании ООО «Элио Украина»

«Каждый новый сложный проект, для меня, всегда вызов. Успешно реализованные проекты вселяют надежду и веру в успех. Сложные дизайнерские проекты провоцируют нас задействовать весь  интеллектуальный потенциал команды ELIO»

 


Страница 1 из 2