Меблева фабрика «БРВ-Україна» на виставці KIFF 2018!

Меблева фабрика «БРВ-Україна» вже 15 років займається виробництвом корпусних меблів в Україні. Ми будуємо пропозицію для клієнта, спираючись на їхні потреби та побажання. Політика якості є одним з основних елементів стратегії компанії. Паралельно з продажем на внутрішньому ринку ми експортуємо наші меблі в такі країни як Німеччина, Польща, Австрія, Чехія, Словакія, Словенія, Молдова, Литва, Угорщина, Румунія, Казахстан, Боснія і Герцеговина.

Нашою фабрикою виготовляється найширший спектр корпусних меблів: дитячі меблі, вітальні, спальні, кухні, а також модульні системні меблі, де кожен зможе підібрати саме те що потрібно. Щороку в нашому асортименті з’являються новинки, розроблені як нашими спеціалістами-дизайнерами, так і запозичені дизайни європейських колег.

На сьогоднішній день «БРВ-Україна» займає одне з провідних місць серед виробників якісних корпусних меблів і завоювала довіру сотень покупців.

Нові колекції меблів від фабрики «БРВ-Україна» зустрічайте вже зовсім скоро на виставці KIFF 2018, з 12 по 15 березня. МВЦ ( м.Лівобережна), 1 пав, стенд № 1С 251.