REHAU CRYSTAL AWARD

 

«REHAU CRYSTAL AWARD» - всеукраїнський конкурс дизайнерів інтер’єру направлений на розвиток співпраці між постачальниками меблевої галузі, виробниками меблів та молодими талановитими дизайнерами. Був створений за участі компанії REHAU – виробника інновативних полімерних рішень для виробництва меблів.

Компанія REHAU – це багатогранна міжнародна компанія, однією з компетенцій якої є виробництво у напряму меблевих комплектуючих. Серед асортименту компанії в цьому напряму:

  • полімерний скляний ламінат RAUVISIO crystal та RAUVISIO crystal decor
  • акриловий ламінат RAUVISIO brilliant
  • мінерально-акриловий камінь для стільниць RAUVISIO mineral
  • крайкові матеріали RAUKANTEX, декори яких відповідають провідним світовим виробникам ДСП
  • меблеві жалюзі RAUVOLET
  • кухонні плінтуси RAUWALON
  • система ніжок та плінтусів RAUVARIO

Компанія REHAU – лідер у інноваціях та розробках, презентує нову колекцію плитних матеріалів для облаштування інтер’єру – RAUVISIO crystal decor. Нова колекція – це втілення природності, та поєднання їх у креативний концепт, що дарує нескінченні можливості для дизайнерів інтер’єрів.

Для участі у конкурсі необхідно:

Крок 1: Створи 3D візуалізацію дизайну інтер’єру будь-якого інтер’єру: кухні, вітальні, квартири або магазину, бюро, та кафе з використанням плитних матеріалів RAUVISIO crystal decor. Зверни увагу, головною умовою є правильне використання полімерного скла RAUVISIO crystal decor!

Крок 2: Надсилай на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript від 3-х до 5-ти зображень у форматі *jpeg та *jpg (від 3 до 5 зображень, розміром не більше 3МБ), опис своєї конкурсної роботи, а саме – основну ідею проекту, та які продукти були використані для створення проекту, та анкету учасника. Роботи слід надсилати до 17 лютого 2019 року.

Крок 3: Заходь на сторінку Меблевого напряму REHAU facebook та запрошуй своїх друзів. Голосуйте разом за найкращі роботи. Найкраща робота увійде до півфіналу та отримає номінацію «Приз глядацьких симпатій».

Крок 4: Міжнародне журі вибере10 півфіналістів, роботи яких будуть експонуватися під час проведення міжнародної виставки «KIFF 2019», а нагородження відбудеться у ВЦ «Міжнародному виставковому центрі». Ваші роботи побачить велика кількість відвідувачів, серед яких світові та українські провідні дизайнери та архітектори, виробники комплектуючих та інші відвідувачі. Нагородження відбудеться 27-28 лютого 2019 року.

Крок 5: Отримай можливість виграти: графічний планшет Wacom intuos, планшет Apple або головний приз - поїздку до Німеччини на головну подію меблевого напрямку в Європі виставку – «Interzum 2019».

 

Час проведення: 15 липня 2018– 17 лютого 2019, отримання конкурсних робіт.

18 лютого – 22 лютого 2019 оцінювання журі.

27-28 лютого 2019 - оголошення переможників!

 

Чекаємо на Ваші роботи!