Місце проведення виставки

Середа, 24 травня 2017, 21:29

З 2018 року Київський міжнародний меблевий форум KIFF буде
проводитися в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ),
за адресою м.Київ, Броварський пр-т, 15

 

Компанія ANOVA на меблевому форумі KIFF 2017

П'ятниця, 17 березня 2017, 11:32

Компанія ANOVA - це вітчизняна меблева фабрика, що спеціалізується на виготовленні кухонь як з натуральних так і з комбінованих матеріалів. Завдяки розробленим компанією оригінальним дизайнерським рішенням, кухні ANOVA є стильними та ергономічними. Запрошуємо в павільйон №3.

Детальніше...
 

Комфортні меблі для життя - WOODWERK!

Середа, 08 березня 2017, 19:03

На весняній виставці KIFF від WOODWERK чекаємо нову колекцію легких компактних меблів для сучасних квартир, дивани та крісла для тераси, вдосконалені предмети меблів з попередніх колекцій та нові предмети декору.

Детальніше...
 

«ФІУС» - Фабрика Італо-Українська по Сидінням та Корпусним меблям

Понеділок, 27 лютого 2017, 10:49

Спільне Підприємство по виробництву, реставрації та реалізації меблів в класичному та сучасному стилі з масиву деревини засноване в 1999р в м.Львові, Україна.

Пропонуємо послуги з  виготовлення, в тому числі по індивідуальним замовленням, ремонту, лакуванню, перефарбуванню, оббивці, перетяжці, виготовлення копій та тиражування різьблених меблів та їх елементів. Художній розпис, спец-ефекти, позолота, крек-ефект та інші.

Детальніше...
 

Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні.

Середа, 22 лютого 2017, 11:59

Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні. Ми працюємо з 2006 року у співпраці з найбільшим виробником меблів для дому у цілому світі. Для того, щоб стати брендом номер 1 у Північній Америці потрібно творити більше ніж просто меблі (Ashley).

Детальніше...
 

«Балтік Хауз»: меблі для дому від провідних литовських виробників

Вівторок, 21 лютого 2017, 16:14

Компанія «Балтік Хауз» представляє на ринку України меблі для дому від провідних литовських виробників. У салонах компанії Ви можете побачити стильні сучасні м'які меблі, широкий асортимент корпусних меблів від європейського модерну до англійської класики. Компанія пропонує меблі для віталень, спалень, їдалень, прихожих, м'які меблі, а також меблі для дітей.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 3