Стінові 3D панелі від майстерні VENKO

Вівторок, 26 лютого 2019, 15:38

Майстерня VENKO, заснована в 2014 році. На даний момент ми займаємося реалізацією дизайнерських проектів (по фанері) та продовжуємо розвиватись в напрямку стінових 3D панелей, виготовлених з дерева. Цього року, хочемо презентувати нові моделі, показати різні види тонувань, варіанти з`єднань у велико форматних панно, а також моделі з вмонтованою підсвіткою.

Детальніше...
 

Практична конференція "ПРОДАВАЙ НА ЕКСПОРТ"

Вівторок, 26 лютого 2019, 09:08

Якщо ви експортуєте або маєте намір продавати меблі закордон, - цей захід вам обов’язково слід відвідати. Експерти European furniture cluster та торгові представники з різних країн Європи поділяться ПРАКТИЧНИМ досвідом.

Детальніше...
 

Запрошуємо Kiff 2019. Merx

Понеділок, 25 лютого 2019, 15:23

З 27 лютого по 2 березня у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній пройде наймасштабніша виставка меблевої галузі «Київський Міжнародний меблевий форум KIFF 2019». Запрошуємо всіх відвідати цей видовищний захід та отримати справжню насолоду від продукції виробників з усіх куточків світу.

Детальніше...
 

FSC-сертифікація для меблевого бізнесу

Понеділок, 25 лютого 2019, 10:45

FSC - ринково орієнтована система. Попит на ринках FSC сертифікованої продукції є драйвером забезпечення екологічно належного, соціально корисного та економічно життєздатного управління лісами через їх сертифікацію.

Детальніше...
 

Технологии, которые создают новые возможности мебельного бизнеса: искусственный интеллект и дополненная реальность

П'ятниця, 22 лютого 2019, 11:35

Лекция посвящена современным технологическим решениям актуальных задач мебельного бизнеса.

Детальніше...
 

Український бренд преміум-освітлення Stellare на Kiff 2019

Вівторок, 12 лютого 2019, 15:33

Український бренд Stellare, що стрімко та впевнено розвивається протягом останнього десятиріччя, це синергія безцінного досвіду старшого покоління та інноваційних поглядів молодої професійної команди, сповненої відчуття новаторства та постійного вдосконалення.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 7