KUTEK – з любов’ю до розкоші та краси

Вівторок, 05 лютого 2019, 16:01

Престижна марка освітлювальних приладів для людей, які обожнюють елегантність та розкіш. Кожен виріб – це чудова композиція з бронзових елементів, що виробляють кращі італійські фабрики, латуні найвищої якості, незвичайних скляних плафонів, кристалів Swarovski та навіть позолочених елементів. KUTEK Classic – це втілення суворої, розкішної елегантності минулих часів, а KUTEK Mood – данина моді, прогресивності і ненав’язливості мінімалізму.

Детальніше...
 

Гербор-холдінг на Kiff 2019!

Вівторок, 22 січня 2019, 17:47

Працює ТОВ «Гербор-холдінг» на ринку корпусних меблів з 1996 року. В даний час тут забезпечені роботою 647 робітників. Обладнання, що використовується на підприємстві при виготовленні меблів в основному німецького виробництва.

Детальніше...
 

ТзОВ "БРВ-Україна" спеціалізується на виробництві корпусних меблів протягом 17 років.

Вівторок, 22 січня 2019, 17:32

Провідними якостями продукції нашого підприємства є сучасний дизайн, ергономічність, функціональність, широкий спектр кольорів і висока якість. Це є підтвердженням того, що вітчизняне меблеве виробництво має великий потенціал, ні в чому не поступається закордонній продукції, натомість, вигідно вирізняється прийнятною ціною.

Детальніше...
 

Компанія Millwood на виставці KIFF 2019

Вівторок, 22 січня 2019, 17:14

З 27 лютого по 2 березня фабрика дерев`яних меблів Millwood представить свої нові колекціі меблів.

Детальніше...
 

AUDITORIUM OZ space

Четвер, 17 січня 2019, 16:23

AUDITORIUM OZ space – креативна дизайнерська платформа, місце зустрічей, спілкування професійної аудиторії – архітекторів, дизайнерів, меблевиків, замовників.
Лекторій – місце презентацій, публічних лекцій та взаємодії однодумців та професіоналів. Концепт-зона з виставкою українського предметного дизайну

Детальніше...
 

«ФІУС» - Фабрика Італо-Українська по Сидінням та Корпусним меблям

Середа, 07 березня 2018, 10:15

Спільне Підприємство по виробництву, реставрації та реалізації меблів в класичному та сучасному стилі з масиву деревини засноване в 1999р в м.Львові, Україна.

Пропонуємо послуги з  виготовлення, в тому числі по індивідуальним замовленням, ремонту, лакуванню, перефарбуванню, оббивці, перетяжці, виготовлення копій та тиражування різьблених меблів та їх елементів. Художній розпис, спец-ефекти, позолота, крек-ефект та інші.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 6