Український бренд преміум-освітлення Stellare на Kiff 2019

Вівторок, 12 лютого 2019, 15:33

Український бренд Stellare, що стрімко та впевнено розвивається протягом останнього десятиріччя, це синергія безцінного досвіду старшого покоління та інноваційних поглядів молодої професійної команди, сповненої відчуття новаторства та постійного вдосконалення.

Детальніше...
 

Компанія “Камінін-Україна” на виставці KIFF 2019

Понеділок, 11 лютого 2019, 18:40

Компанія “Камінін-Україна” є крупним дистриб’ютором камінів, печей та оздоблювальних матеріалів відомих європейських брендів таких, як Rocal, Jotul, Scan, Austroflamm, Hoxter, Kalfire, Kafel-kar, Alphenberg, Luxum.

Детальніше...
 

Столи нового покоління!

Понеділок, 11 лютого 2019, 15:46

З 27 лютого по 2 березня  ТМ STIL.UA представить на виставці столи , стільниці та підвіконня нового покоління. Австрійське покриття, він нашого найкращого партнера EGGER надихає на створення справжніх шедеврів меблевого мистецтва.

Детальніше...
 

Компанія LOVEYOUHOME представляє на ринку України товари TM LOVE YOU

П'ятниця, 08 лютого 2019, 09:48

Компанія LOVEYOUHOME представляє на ринку України товари TM LOVE YOU (Украина) - домашній текстиль: постiльна бiлизна, покривала i пледи, чохли для меблiв.

Детальніше...
 

«Метал-Дизайн» на виставці KIFF 2019

Четвер, 07 лютого 2019, 17:28

Поповнилася лінійка меблів ЛОФТ. Пропонуємо до Вашої уваги новинки власного виробництва. Ми врахували побажання клієнтів та розширили свій модельний ряд. Розробка усіх меблів проводилася конструкторським відділом (що відповідав за міцність) у сукупності з провідною дизайнерською студією (що втілили модні світові тренди). Також ураховувались усі фактори зі зручності транспортування  – усі меблі розбірні та якісно запаковані (формат IKEA).

Детальніше...
 

Провідний імпортер європейського освітлення-компанія «Арт-Енерго»

Середа, 06 лютого 2019, 11:25

Провідний імпортер європейського освітлення-компанія «Арт-Енерго» – представить на KIFF 2019 два світових бренди: NORLYS (Норвегія) і NORDLUX (Данія)

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 7