ТМ “Шляхетні Меблі” – єдиний офіційний представник в Україні американського концерну «ASHLEY»

Вівторок, 27 лютого 2018, 11:40

Пропонуємо Вам широкий асортимент меблів для спальні, вітальні, м’які частини, столики, кабінети, які поєднують  у собі бездоганну зручність та вишуканість. У нас є все для створення затишку у Вашій оселі – не лише елітні дерев’яні меблі, а й різноманітні предмети декору, оригінальні покривала, розкішні лампи, витончені світильники, посуд.

Детальніше...
 

Шоурум інноваційної тонкої плитки - PROSTIR

Четвер, 22 лютого 2018, 09:56

PROSTIR - шоурум трендової керамічної плитки та сантехніки відомих європейських брендів. Асортимент нашого магазину включає ексклюзивний для України продукт Coverlam від іспанської фабрики Grespania.

Детальніше...
 

Місце проведення виставки

Середа, 24 травня 2017, 21:29

З 2018 року Київський міжнародний меблевий форум KIFF буде
проводитися в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ),
за адресою м.Київ, Броварський пр-т, 15

 

Компанія ANOVA на меблевому форумі KIFF 2017

П'ятниця, 17 березня 2017, 11:32

Компанія ANOVA - це вітчизняна меблева фабрика, що спеціалізується на виготовленні кухонь як з натуральних так і з комбінованих матеріалів. Завдяки розробленим компанією оригінальним дизайнерським рішенням, кухні ANOVA є стильними та ергономічними. Запрошуємо в павільйон №3.

Детальніше...
 

Комфортні меблі для життя - WOODWERK!

Середа, 08 березня 2017, 19:03

На весняній виставці KIFF від WOODWERK чекаємо нову колекцію легких компактних меблів для сучасних квартир, дивани та крісла для тераси, вдосконалені предмети меблів з попередніх колекцій та нові предмети декору.

Детальніше...
 

Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні.

Середа, 22 лютого 2017, 11:59

Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні. Ми працюємо з 2006 року у співпраці з найбільшим виробником меблів для дому у цілому світі. Для того, щоб стати брендом номер 1 у Північній Америці потрібно творити більше ніж просто меблі (Ashley).

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 7