«Балтік Хауз»: меблі для дому від провідних литовських виробників

Вівторок, 21 лютого 2017, 16:14

Компанія «Балтік Хауз» представляє на ринку України меблі для дому від провідних литовських виробників. У салонах компанії Ви можете побачити стильні сучасні м'які меблі, широкий асортимент корпусних меблів від європейського модерну до англійської класики. Компанія пропонує меблі для віталень, спалень, їдалень, прихожих, м'які меблі, а також меблі для дітей.

Детальніше...
 

Видання PRIMA INTERIOR запрошує до дизайн єдності!

Середа, 15 лютого 2017, 15:33

Виставка KIFF та журнал PRIMA INTERIOR запрошують до дизайн-єдності! Під час виставки  KIFF 2017 у третьому павільйоні ВЦ КиївЕкспоПлаза буде створено Аудиторіум, який стане місцем зустрічі та спілкування професійної аудиторії - архітекторів, дизайнерів, виробників.

Детальніше...
 

Компанія «Командор 2000», ексклюзивний представник дизайнерських меблів PAPATYA

Понеділок, 13 лютого 2017, 16:03

Компанія «Командор 2000», ексклюзивний представник дизайнерських меблів PAPATYA на території України запрошує Вас відвідати наш стенд на виставці KIFF 2017, де Ви зможете побачити і придбати дизайнерські меблі для барів, кафе, ресторанів, готелів, а також для саду від всесвітньо відомого бренду.

Детальніше...
 

CRUZO – новий погляд на садові меблі в оригінальному стилі.

Субота, 11 лютого 2017, 12:01

Бренд CRUZO досить відомий у вузькому колі поціновувачів ротангових меблів. Компанія займається меблями зі штучного та натурального ротангшу з 2006 року. Доволі вагомий час роботи у цьому напрямку надає цій компанії право називати себе справжніми знавцями плетених меблів для дому та саду.

Детальніше...
 

Kitchen Trend SET в рамках Kiff 2017

Четвер, 19 січня 2017, 16:22

Kitchen Trend SET это демонстрационная площадка и коммуникационная платформа для поставщиков и производителей кухонной мебели и предметов для организации кухонного пространства , дизайнеров и архитекторов, разработчиков и поставщи ков бытовой техники.

Детальніше...
 

KIFF 2019

Вівторок, 25 жовтня 2016, 14:56

Киевский международный мебельный форум KIFF объединяет производителей и дистрибьюторов, дизайнеров и архитекторов,  декораторов, оптовых и розничных покупателей, владельцев мебельных салонов, операторов сектора HoReCa  и всех ценителей изысканного и современного интерьера.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 7