Комфортні меблі для життя - WOODWERK!

Середа, 08 березня 2017, 19:03

На весняній виставці KIFF від WOODWERK чекаємо нову колекцію легких компактних меблів для сучасних квартир, дивани та крісла для тераси, вдосконалені предмети меблів з попередніх колекцій та нові предмети декору.

Детальніше...
 

Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні.

Середа, 22 лютого 2017, 11:59

Торгова марка “Шляхетні Меблі” – офіційний представник американського бренду Ashley в Україні. Ми працюємо з 2006 року у співпраці з найбільшим виробником меблів для дому у цілому світі. Для того, щоб стати брендом номер 1 у Північній Америці потрібно творити більше ніж просто меблі (Ashley).

Детальніше...
 

«Балтік Хауз»: меблі для дому від провідних литовських виробників

Вівторок, 21 лютого 2017, 16:14

Компанія «Балтік Хауз» представляє на ринку України меблі для дому від провідних литовських виробників. У салонах компанії Ви можете побачити стильні сучасні м'які меблі, широкий асортимент корпусних меблів від європейського модерну до англійської класики. Компанія пропонує меблі для віталень, спалень, їдалень, прихожих, м'які меблі, а також меблі для дітей.

Детальніше...
 

Видання PRIMA INTERIOR запрошує до дизайн єдності!

Середа, 15 лютого 2017, 15:33

Виставка KIFF та журнал PRIMA INTERIOR запрошують до дизайн-єдності! Під час виставки  KIFF 2017 у третьому павільйоні ВЦ КиївЕкспоПлаза буде створено Аудиторіум, який стане місцем зустрічі та спілкування професійної аудиторії - архітекторів, дизайнерів, виробників.

Детальніше...
 

Компанія «Командор 2000», ексклюзивний представник дизайнерських меблів PAPATYA

Понеділок, 13 лютого 2017, 16:03

Компанія «Командор 2000», ексклюзивний представник дизайнерських меблів PAPATYA на території України запрошує Вас відвідати наш стенд на виставці KIFF 2017, де Ви зможете побачити і придбати дизайнерські меблі для барів, кафе, ресторанів, готелів, а також для саду від всесвітньо відомого бренду.

Детальніше...
 

CRUZO – новий погляд на садові меблі в оригінальному стилі.

Субота, 11 лютого 2017, 12:01

Бренд CRUZO досить відомий у вузькому колі поціновувачів ротангових меблів. Компанія займається меблями зі штучного та натурального ротангшу з 2006 року. Доволі вагомий час роботи у цьому напрямку надає цій компанії право називати себе справжніми знавцями плетених меблів для дому та саду.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 5