Килими з натуральної овчини - Tykafurlux Sheepskin Rugs

Вівторок, 06 березня 2018, 16:13

З найдавніших часів хутро виконувало важливу функцію у повсякденному житті. Рятуючись від холоду, первісні люди кутали в хутро себе і дітей, в печерах вистилали хутром своє ложе, хутро слугувало засобом обміну і платежу. З плином часу в палацах і замках знаті та аристократів хутро набуває не тільки ужиткових, але і декоративно-естетичних функцій, стає спадковою цінністю, родинним скарбом, що передається з покоління в покоління.

Детальніше...
 

Майстер клас по STRINGART від Art Studio Izum

Вівторок, 06 березня 2018, 13:55

Запрошуємо на майстер клас по STRINGART, де ваші діти зможуть лишень за допомогою підготовленої дошки, пакетика цвяхів и котушки ниток зробити витвір мистецтва. Проведе майстер клас Максим Виноградов.

Детальніше...
 

Новинки MERX: дизайнерські кухні, стильні вітальні, затишні спальні

Вівторок, 06 березня 2018, 12:50

25 років роботи в меблевій індустрії, колосальний досвід виробництва меблів - все це українська компанія MERX, і вона знає, як зробити інтер'єр Вашого будинку особливим. Подробиці - на стенді 341, який  запрошуємо відвідати з 12 по 15 березня. В рамках KIFF 2018, MERX презентує цілий ряд новинок.

Детальніше...
 

Майстерня Venko - 3д панно, Стінові панелі

Вівторок, 06 березня 2018, 11:58

Майстерня Venko заснована в серпні 2014 року вихідцями з м.Радивилова. Ідея зародилася під час розмови про те, що класно було б, щоб в Україні, люди могли реалізувати свої ідеї щодо облаштування побуту, робочого простору через виготовлення унікальних виробів, які зроблені по індивідуальному замовленню. В ті часи вид замовлень в нашій місцевості обмежувався можливостями виробників, як правило, типовим дизайном. В світітехнологіїпішли вперед, було сильнее бажання рухатися в ногу з тендеціями світу і приносити їх в Україну.

 

Детальніше...
 

Компанія Тіволі на виставці KIFF

Понеділок, 05 березня 2018, 16:24

Новий меблевий рік компанії Тіволі розпочався з участі у найбільшій Європейській виставці меблів у м. Кьольн – IMM 2018. Ця виставка розпочинає ряд Європейських меблевих шоу. На ній ми показали наші новинки в сучасному стилі. Ми не тільки показували власні нові розробки, але й уважно відслідковували тренди та тенденції Світової Меблевої моди, щоб першими донести їх до своїх клієнтів.

Детальніше...
 

ТОВ «АГТ Плюс» - ваш надійний помічник і друг, який завжди поруч!

Понеділок, 05 березня 2018, 12:34

Друзі, якщо Ви шукаєте способи реалізації сміливих ідей, ретельно добираєте деталі для блискучого завершення проекту, берете активну участь у процесі перетворення довколишнього простору на гармонійний світ або просто цікавитеся останніми новинками у галузі дизайну інтер’єрів — компанія ТОВ «АГТ Плюс» стане вашим надійним помічником і другом, який завжди поруч!

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 6