Гербор-холдінг на Kiff 2019!

Вівторок, 22 січня 2019, 17:47

Працює ТОВ «Гербор-холдінг» на ринку корпусних меблів з 1996 року. В даний час тут забезпечені роботою 647 робітників. Обладнання, що використовується на підприємстві при виготовленні меблів в основному німецького виробництва.

Детальніше...
 

ТзОВ "БРВ-Україна" спеціалізується на виробництві корпусних меблів протягом 17 років.

Вівторок, 22 січня 2019, 17:32

Провідними якостями продукції нашого підприємства є сучасний дизайн, ергономічність, функціональність, широкий спектр кольорів і висока якість. Це є підтвердженням того, що вітчизняне меблеве виробництво має великий потенціал, ні в чому не поступається закордонній продукції, натомість, вигідно вирізняється прийнятною ціною.

Детальніше...
 

Компанія Millwood на виставці KIFF 2019

Вівторок, 22 січня 2019, 17:14

З 27 лютого по 2 березня фабрика дерев`яних меблів Millwood представить свої нові колекціі меблів.

Детальніше...
 

AUDITORIUM OZ space

Четвер, 17 січня 2019, 16:23

AUDITORIUM OZ space – креативна дизайнерська платформа, місце зустрічей, спілкування професійної аудиторії – архітекторів, дизайнерів, меблевиків, замовників.
Лекторій – місце презентацій, публічних лекцій та взаємодії однодумців та професіоналів. Концепт-зона з виставкою українського предметного дизайну

Детальніше...
 

«ФІУС» - Фабрика Італо-Українська по Сидінням та Корпусним меблям

Середа, 07 березня 2018, 10:15

Спільне Підприємство по виробництву, реставрації та реалізації меблів в класичному та сучасному стилі з масиву деревини засноване в 1999р в м.Львові, Україна.

Пропонуємо послуги з  виготовлення, в тому числі по індивідуальним замовленням, ремонту, лакуванню, перефарбуванню, оббивці, перетяжці, виготовлення копій та тиражування різьблених меблів та їх елементів. Художній розпис, спец-ефекти, позолота, крек-ефект та інші.

Детальніше...
 

Килими з натуральної овчини - Tykafurlux Sheepskin Rugs

Вівторок, 06 березня 2018, 16:13

З найдавніших часів хутро виконувало важливу функцію у повсякденному житті. Рятуючись від холоду, первісні люди кутали в хутро себе і дітей, в печерах вистилали хутром своє ложе, хутро слугувало засобом обміну і платежу. З плином часу в палацах і замках знаті та аристократів хутро набуває не тільки ужиткових, але і декоративно-естетичних функцій, стає спадковою цінністю, родинним скарбом, що передається з покоління в покоління.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 7