Kiff Kids Space

Мы организовали для вас и ваших детей площадку KIFF KIDS SPACE, где дети с самого раннего возраста смогут получить уникальную возможность легкого и непринужденного исследования окружающего пространства. Вас ожидает специальным образом организованная площадка, а также мастер-классы для детей и родителей, игры и многое другое для увлечения деток технологиями и дизайном. Мы уверены, что таким образом поможем детям развить чувство вкуса, раскрыть способности, и творческий потенциал.

Теперь вы можете участвовать в выставке или посещать ее всей семьей!

KIFF KIDS SPACE удобно расположена в пав.№2 у входа 2A, рядом с зоной регистрации посетителей.

 

Партнеры площадки KIFF KIDS SPACE:Майстер клас по STRINGART від Art Studio Izum

Запрошуємо на майстер клас по STRINGART, де ваші діти зможуть лишень за допомогою підготовленої дошки, пакетика цвяхів и котушки ниток зробити витвір мистецтва. Проведе майстер клас Максим Виноградов.

 
Майстерня Venko - 3д панно, Стінові панелі

Майстерня Venko заснована в серпні 2014 року вихідцями з м.Радивилова. Ідея зародилася під час розмови про те, що класно було б, щоб в Україні, люди могли реалізувати свої ідеї щодо облаштування побуту, робочого простору через виготовлення унікальних виробів, які зроблені по індивідуальному замовленню. В ті часи вид замовлень в нашій місцевості обмежувався можливостями виробників, як правило, типовим дизайном. В світітехнологіїпішли вперед, було сильнее бажання рухатися в ногу з тендеціями світу і приносити їх в Україну.