Килими з натуральної овчини - Tykafurlux Sheepskin Rugs

Tykafurlux Sheepskin Rugs
(історія створення наших килимів)

Заснований у 1989 році бренд «Тикаферлюкс», добре відомий в Україні і за кордоном як виробник дорогих і екслюзивних хутрових виробів, відкриває нові можливості хутра в килимах з натуральної овчини.

З найдавніших часів хутро виконувало важливу функцію у повсякденному житті. Рятуючись від холоду, первісні люди кутали в хутро себе і дітей, в печерах вистилали хутром своє ложе, хутро слугувало засобом обміну і платежу. З плином часу в палацах і замках знаті та аристократів хутро набуває не тільки ужиткових, але і декоративно-естетичних функцій, стає спадковою цінністю, родинним скарбом, що передається з покоління в покоління.

Натхненням у створенні колекції хутрових килимів компанії «Тикаферлюкс» стала епоха Відродження, яка задала розмаїття стилів і форм в оздобленні житла.

Шануючи вікові традиції, компанія «Тикаферлюкс» пропонує килими з овчини, які додадуть респектабельності та шарму Вашій оселі, зігріють взимку, а влітку подарують затишок і комфорт.

Рефлексії та інтуїтивні рішення дизайнерів дали назву колекції «Емоції епохи Відродження».

Компанія «Тикаферлюкс», знаний на ринку України та світу лідер із пошиття  верхнього одягу та аксесуарів з натурального хутра, запрошує партнерів до взаємовигідної співпраці по реалізації килимів з овчини. Даний вид продукції немає аналогів на  українському ринку і є унікальним рішенням для створення затишку та комфорту у будь-якій оселі. Наші килими гармонійно впишуться у інтер’єр, підкреслюючи елегантність та  вишуканий смак господарів.  Для виготовлення килимів компанія «Тикаферлюкс» використовує виключно високоякісну сировину, яка закуповується на відомих європейських аукціонах, та проходить обробку за сучасними німецькими технологіями і стандартами. В колекції представлені килими різних геометричних форм та кольорів. Також є можливість виконати індивідуальне замовлення клієнта. Для цього у нас працює команда професійних дизайнерів, які врахують  особливості інтер’єру та найсміливіші побажання клієнта. Для партнерів розроблена  мотиваційна програма та  гнучка система знижок.

www.tykafurlux.com.ua