Компанія Тіволі на виставці KIFF

Новий меблевий рік компанії Тіволі розпочався з участі у найбільшій Європейській виставці меблів у м. Кьольн – IMM 2018. Ця виставка розпочинає ряд Європейських меблевих шоу. На ній ми показали наші новинки в сучасному стилі. Ми не тільки показували власні нові розробки, але й уважно відслідковували тренди та тенденції Світової Меблевої моди, щоб першими донести їх до своїх клієнтів.

Останніми роками наші спеціалісти відзначають ріст попиту на меблі в сучасному стилі, а також великий потенціал українських виробників на Європейському ринку.

У цьому році Тіволі втілив у життя розробку відомого не тільки в Україні, але й серед Європейських виробників та споживачів українського дизайнера Павла Ветрова – колекцію Iceberg. Ця абсолютно унікальна та нова колекція викликала не аби-яку зацікавленість серед наших європейських клієнтів, зокрема можна відзначити, що особливо цікавилися цими моделями клієнти з Данії та Італії, адже хто як не вони розуміються на дійсно нових модних трендах.

Ми будемо раді показати цю та інші нові моделі нашим українським клієнтам на виставці KIFF 2018! Чекаємо на Вас з 12 по 15 березня у Міжнародному виставковому комплексі на Лівобережній, 2-ий павільйон місце 2А – 331. До зустрічі!