Новинки MERX: дизайнерські кухні, стильні вітальні, затишні спальні

25 років роботи в меблевій індустрії, колосальний досвід виробництва меблів - все це українська компанія MERX, і вона знає, як зробити інтер'єр Вашого будинку особливим. Подробиці - на стенді 341, який  запрошуємо відвідати з 12 по 15 березня. В рамках KIFF 2018, MERX презентує цілий ряд новинок.

Якщо Ви віддаєте перевагу дизайну з елементами конструктивізму, придивіться до Y-44 (upgrade). Елітарна модель функціонально продумана, вона увібрала в себе тенденції сучасності для прогресивної сім´ї. В ній немає нічого зайвого. Усе на своєму місці, зручно й продумано. Унікальність цієї моделі полягає у виробництві фасадів з плит  Glaks, а саме - це  виробництво фасадів на основі MDF, які покриваються склоподібним акрилом товщиною 2-3 мм. Вони схожі на скло, твердіші звичайного акрилового покриття та  менш вимогливі у догляді.

Модель кухні S-22 SD - це принципово новий підхід у проектуванні кухонь. Меблева компанія MERX  перша в Україні презентує модель кухні, в якій використані тонкі фасади товщиною всього 12 мм! Це революційне рішення у виробництві та новий тренд в дизайні кухонних меблів.

Меблі для дому будуть представлені двома колекціями: Gallery і Life. Обидві колекції- це інноваційний підхід MERX в розробці предметів інтер'єру для віталень та спалень.

Елементи, які входять в комплект меблів для вітальні, можна гармонійно інтегрувати в інтер´єр спальні, і навпаки. При цьому, обидві колекції витримані одночасно в стилях лофт та модерн. Любите інтер'єрні експерименти? Тоді обов'язково завітайте на експозицію меблів для дому MERX.

Однак це не все, що приготувала компанія MERX для відвідувачів виставки. До уваги гостей, буде представлена ​​кухня NAOMI, проект якої розробив дизайнер, переможець конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18»* - Андрій Борисов, а також презентації кухонь інших талановитих фіналістів конкурсу.

Побачити експозицію меблевої компанії MERX можна з 12 по 15 березня в «Міжнародному Виставковому Центрі», м. Київ, Броварський проспект 15, павільйон 1С, стенд 341.

*«ДИЗАЙН ВЕСНА 18» - це конкурс молодих дизайнерів, що спеціалізуються на створенні кухонних меблів і кухонного простору. Організатор - компанія MERX.