Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Благодійний вечір «Друзі МТ» в підтримку Центру для онкохворих дітей Центр «Дача»

Дякуємо Андрію Завальнюк та компанії «Меблеві технології» за організацію благодійного вечора «Друзі МТ» в підтримку Центру для онкохворих дітей Центр «Дача», що відбувся на майданчику «Villa Verde» 16 червня! Ми захоплюємося багаторічною кропіткою та надзвичайно важливою працею, яку проводить пані Наталія Оніпко та її команда. Дякуємо Ирина Прима, за те що допомогаєте об’єднати найталановитіших і найкращих професіоналів. Раді бути причетними до такого проекту! Дуже приємно усвідомлювати, що міжнародний меблевий форум KIFF вирішує не тільки бізнес завдання галузі, але і об’єднує людей для таких добрих справ! Зараз Центр «Дача» на етапі обмеблювання, а ми вже обговорюємо з пані Наталії Оніпко стенд на виставці Design Living Tendency та залучення до проекту текстильних дизайнерів, декораторів, компаній з домашнім текстилем, щоб в будинку з’явився затишок! Майбутня Дача – це 950 квадратів енергії добра, яка буде підсилювати дітей і їх рідних. Сподіваємось, що зовсім скоро зустрінемось на відкритті!

А вечір вдався: презентація дизайнерських рішень від «Студії Махно», які презентував Сергій Махно, нетворкінг з передовими фахівцями меблевої індустрії, благодійний аукціон, вино, жива музика та приємне спілкування! Усі кошти, зібрані від вхідних квитків, благодійних внесків та аукціону, були передані до Благодійного фонду «Запорука» на облаштування Центру «Дача»! Добре, коли збираються люди, що розділяли моменти радості і співпраці, заради доброї справи.

Перелік необхідних меблів за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1AbLz0DON6rTxzLbp41HDT7LOCCC7or04NQSpJK6te-0/edit?usp=sharing

ПП ВКФ «Меблеві технології», «Студія Махно», «Blum Україна», Пластикс-Украина, KIFF та інші вже стали частиною благодійної ініціативи. Долучайтеся і Ви та допомагайте дітям одужувати швидше!

 

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна