Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Виставка KIFF / КІФФ – Київський Міжнародний Меблевий Форум 2021 завершила роботу!

3 – 6 березня 2021 в МВЦ «відшумів» Київський Міжнародний Меблевий Форум 2021 – головна меблева виставка року. Цьогоріч тим більш очікувана, що стомлені карантинними обмеженнями ми всі скучили за живими зустрічами, за новинками фактур, технологій, ідей та оформлень!

Минулоріч Форум задав надзвичайно високий рівень проведення та висвітлення. Цього сезону, на жаль, сам ринок задавав певні обмеження – але учасники та відвідувачі Форуму з оптимізмом дивляться вперед і готові брати на себе відповідальність підтримувати новації, креатив та проривні ідеї. Це було видно і по змістовності центральних стендах, і дизайнерських локаціях, і по проектах, які представили спікери та гості лекторію, по тим проблемам, які обговорювались на дискусійних панелях. Лекторій дизайнерсько-лекційного концептуального простору Територія можливостей взагалі практично не «зачинявся» – лекції, семінари та воркшопи, онлайн та офлайн тривали нон-стоп від самого відкриття виставки – і до останнього відвідувача. Загалом за 4 дні в лекторії та конференц залах МВЦ пройшло більше 40 освітніх заходів для найвибагливішого слухачі – від експортної конференції для тих, хто прагне постачати свої меблі у провідні європейські та американські мережі – до презентацій благочинних проектів, кураторами яких виступають українські дизайнери та видавці.

Безмежно дякуємо кожному iз вас – за те що цi пiвроку та 4 днi ми разом iз вами мрiяли, планувати, проектували, працювали, вигадували та творили. Цей рiк був непростим, але не час диктує правила, а ми – створюючи iсторiю!

Чекаємо вас восени, на Design Living Tendency 29 вересня – 1 жовтня 2021!

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна