Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Дорогі друзі, учасники, партнери, відвідувачі, баєри!

Хочемо звернутись до вас із дуже важливими для нас думками!

Забігаючи наперед – запевнити, що наша виставка відбудеться у запланований термін і всі домовленості залишаються дійсними!

Виставка – це подія, яка не може за означенням відбуватись у вакуумі, не залежати від зовнішніх обставин, економічних, політичних, інформаційних ризиків. Український бізнес пам’ятає свіжий у пам’яті локдаун 2020 року, хтось ще пам’ятає кризу 2014 року, та інші. Ми, як компанія, заснована в 1994 року пройшли не одну таку кризу. Ми завжди шукали шляхи рішення будь якої ситуації, розуміючи головне: наша сила – у партнерстві. Разом ми здатні пережити будь які загрози.

Те ж саме ми хочемо повторити сьогодні. На фоні тривожних новин, градус яких підвищується з осені 2021 року, а насправді – вже 8 років, ми, як оптимісти –  віримо в мир, а надто в ЗСУ, і робимо все для того, щоб здоровий глузд та наша впевненість у своїх силах перемогли чиїсь спроби схилити нас до хаосу. Як оптимісти, ми нікуди не переїжджаємо. Як реалісти – ми щодня продовжуємо робити нашу роботу із холодною головою та гарячим серцем, тому що знаємо: складні і суперечливі часи як ніколи потребують порядку у виконанні зобов’язань, інвестицій у партнерство та майбутній розвиток, небайдужості бізнесу до майбутнього держави. Адже її міць та обороноздатність – це в першу чергу наші податки, робочі місця, безпека людей, бізнес-дипломатія закордоном задля формування довіри міжнародних партнерів до України, її виробників та покупців.

Наша зброя – це наша робота. Наша територіальна оборона – це продемонструвати всьому бізнес-світу, що ми забезпечуємо можливості та безпеку для бізнесу з усіх частин світу.

Саме цим, наприклад, займаються наші колеги з Аграрної дирекції, які прямо зараз, з 15 по 17 лютого в МВЦ проводять наймасштабнішу аграрну подію року – виставку АгроВесна, де представлені близько 350 учасників з 14 країн світу, зокрема, національні експозиції Австрії, Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції, колективна експозиція Туреччини!

Відкриття виставки АгроВесна 2022 – https://fb.watch/bcE21PMbcr/

З огляду на вищевказане, ми запевняємо вас:

 

Зберігаємо спокій та готуємось до Київського Міжнародного Меблевого Форуму KIFF 2022!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна