Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Друк рельєфних (3d) дизайнерських панно на унікальному обладнанні Dimensor

 

Компанія PrintHouse виробляє продукцію за технологією Dimense на власному виробництві. Dimense – технологія рельєфного друку, в рамках якої на інноваційний матеріал для друку, розробленим Veika, спеціальними структурними чорнилом наносяться контури зображення. За допомогою принтера Dimensor, зображення переноситься на основу. В результаті взаємодії нагріву, cтруктурні чорнила і покриття матеріалу формується рельєф, що дозволяє отримувати фактурні зображення.

Шпалери Dimense під фарбування – відмінне рішення для внутрішньої обробки, коли однотонні пофарбовані стіни здаються занадто однотонними. З використанням технології Dimense будь-яку бажану структуру можна роздрукувати, повісити на стіну і потім пофарбувати в будь-який бажаний відтінок. Він також відмінно підходить, коли потрібно тонкий брендинг. Просто роздрукуйте структурний логотип або будь-які відмінні елементи бренду і розфарбуйте їх у кольори бренду.

3D-шпалери Dimense під фарбування можна застосовувати в різних приміщеннях, наприклад, в офісах, готелях або приватних інтер’єрах. Якщо потрібне додаткове опір, після наклеювання і фарбування шпалер можна нанести додатковий шар лаку, що зробить їх повністю стійкими до подряпин і стирання.

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна