Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Компанія “МІКС Меблі” – виробник, дистриб’ютор меблів багатьох українських фабрик

Компанія “МІКС Меблі” є виробником, великим дистриб’ютором меблів багатьох українських фабрик та, починаючи з 2021 року, ми також стали імпортером меблів з Китаю і Малайзії. Маючи власну логістику, ми постачаємо товар нашим транспортом в кожен куток України. Наш головний асортимент сьогодні – сучасна, практична і популярна столова група, ліжка, приліжкові тумби, виготовлені з якісних матеріалів – натуральне дерево, шпон, МДФ, міцне загартоване скло.

Працюючи безпосередньо з виробництвом як на території України, так і за кордоном, компанія “МІКС Меблі” пропонує нашим партнерам меблі, що найбільш відповідають критеріям ціна-якість, попит-пропозиція. Перевага нашої організації полягає в тому, що ми пропонуємо на цих умовах меблі багатьох виробників за складською програмою і це дозволяє оптимізувати закупівлю: Ви замовляєте товар в одному місці, знижуючи логістичні витрати та час на пошуки і очікування готової продукції.

На виставці KIFF 2022 в першу чергу будуть представлені товари власного імпорту з Китаю та Малайзії, а також новинки власного виробництва в категорії «Столова група».

До зустрічі на Головній Меблевій виставці 2022! Будемо раді бачити всіх наших партнерів! 

Зв’яжіться з нами: www.mixmebli.com; info@mixmebli.com; +380 67 522 10 28.

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна