Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Системи аспірації для меблевиків на виставці KIFF

Компанія Атон Сервіс традиційно представить рішення з аспірації і фарбування на виставці KIFF.

Завітайте на стенд ─ 3А 441.

Компанія Атон Сервіс ─ український розробник і виробник систем аспірації ─ відомий бренд на меблевому ринку. Кілька сотень меблевиків разом з Атон Сервіс успішно реалізували свої проєкти.

Аспіраційне обладнання Атон Сервіс видаляє небезпечні речовини, очищає повітря, розподіляє відходи та покращує якість продукції. Фахівці компанії розробляють системи аспірації для підприємств різних масштабів. Аспіраційне обладнання Атон Сервіс може обслуговувати будь-яке деревообробне обладнання та верстати. Більш того їхній життєвий цикл подовжується.

Ми виставці KIFF  демоструватиметься робота шліфувального столу та фарбувальних стендів, а також  нові рішення з побудови аспірації на виробництвах. Команда Атон Сервіс розкаже про переваги енергозаощаджувального обладнання і співпраці з компанією.

Атон Сервіс розпочинає співпрацю з клієнтом з аналізу виробництва та підбору оптимального рішення. Компанія розробляє та впроваджує індивідуальні проєкти з урахуванням потреб підприємств. Обладнання Атон Сервіс виготовляється на власному заводі з іноземних комплектуючих й італійського металу. Монтаж та запуск відбувається на території замовника. Сервісний відділ компанії оперативно реагує на звернення клієнтів, необхідні комплектуючі у наявності на власному складі. Гнучкий підхід, креативність розробки проєктів, підтримка клієнта на всіх етапах співробітництва відрізняють Атон Сервіс від конкурентів.

Меблевики 11 країн світу обрали наші аспіраційні системи. Відомі бренди використовують системи аспірації Атон Сервіс: Фабрика Дверей «БудМайстер», АГТ ПЛЮС, Деревообробний завод «БРАМА», МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МЕБЛІБУД», Компанія ZLATEV з  Македонії, Фірма БЮС-гарантія, NESTO, ВіЯр й інші.

Знайомтеся з проєктами команії за посиланням

Команда Атон Сервіс розробить  досконалу систему аспірації для будь-якої компанії.

Звертайтеся:

+38 (044) 586-59-86

+38 (044) 592 10 70

Завітайте для знайомства на стенд 3А 441.

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна