Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Текстиль – душа інтер’єру!

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» не лише надає платформу для розвитку бізнесу. Наша місія – розвивати підприємництво, налагоджувати вертикальні і горизонтальні зв’язки, створювати партнерства і колаборації. Саме тому ми підтримуємо ініціативи наших партнерів, які  множать синергію спільних зусиль.

Саме таким проектом ми вважаємо ідею створення Textile Hub, АТДДУ та конкурс «Топ-100 текстильних декораторів України». На їх промо та просуванні ми вирішили зробити акцент під час проведення наших інтер’єрних виставок сезону 2020/2021 – KIFF (Київський міжнародний меблевий форум) та Design Living Tendency.

Текстиль – душа інтер’єру. Саме текстильні елементи оживляють його, створюють відчуття людського тепла і присутності, звертаючись до найпотаємніших паттернів нашої свідомості – відчуття дому, ніжних материнських дотиків, затишку своєї маленької особистої зони комфорту і безпеки. Саме тому дуже важливо, щоб роль текстилю в інтер’єрі посилювала дизайнерські вузли, підкреслювала вдалі рішення, відтіняла спосіб життя господарів і робила його більш комфортним. У зв’язку з цим дуже важливою є співпраця між дизайнером інтер’єру і декоратором, розуміння як одним, так і іншим, всіх нюансів роботи «колег», знання трендів, матеріалів і їх можливостей, уміння працювати в творчому тандемі та надавати якісний зворотній зв’язок. У цьому  відповідь на питання: чому інтер’єрні виставки і АТДДУ необхідні один одному, як повітря.

Наші заходи, особливо осіння Design Living Tendency, сильні своїми текстильними експозиціями. На них традиційно представлені стенди країн, які вважаються Мекками текстильного виробництва. Однак нам особливо приємно, що з кожним роком на них представлено все більше рідних і близьких нам за цінностями українських компаній, які не бояться експериментувати, розвивати ринок, відстежувати тренди і демонструвати українським дизайнерам новітні матеріали, візерунки, фактури. Саме таким передовим локомотивом для українського ринку виступають всі, без винятку, компанії АТДДУ і тим більше – учасники конкурсу ТОП текстильних декораторів.

Найціннішим і найкориснішим заохоченням, яке ми надамо переможцям конкурсу, як партнери, стане галерея топ 30 текстильних декораторів і сертифікат на площу у рамках виставки Design Living Tendency 2021 (29 вересня – 1 жовтня) для оформлення тренд зони під егідою АТДДУ. Можливість представити свої роботи на виставці такого високого рівня – це нові контакти, знайомства, можливість показати свої зразки провідним українським виробникам меблів і дизайнерам інтер’єру, підвищити впізнаваність свого бренду.

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна