Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
ТЕОРІЯ & ПРАКТИКА & ОСВІТА в інноваційній сфері Прогнозування Моди

Запрошуємо  15 квітня о 15:00 на безкоштовний онлайн майстер-клас: «ТЕОРІЯ & ПРАКТИКА & ОСВІТА в інноваційній сфері Прогнозування Моди» від засновника та керівника цієї Програми в Україні та Східній Європі – професора Liana Bilyakovych. Лекції  цього зіркого спікера завжди проходять з аншлагом!

Для кого організована ця подія?
Для фахівців креативних Індустрії: дизайнерів, декораторів, технологів, стилістів, ритейлерів, байєрів, маркетологів, власників бутиків, виробництв  та торгівельних мереж, критиків-аналітиків-редакторів глянців.

 

Для тих, ХТО:

 

Всіх бажаючих просимо зареєструватися

https://forms.gle/Tr2HXo3Z522RBcGs7

 

Ліана Білякович, – знаний прогнозист моди в Україні та за її межами, лектор міжнародних виставок, тижнів моди; член журі конкурсів дизайну одягу, інтер’єру, предметного дизайну, – понад 20 років збирала світом, вивчала і перевіряла на практиці методи прогнозування в усіх сферах дизайну. На своєму майстер-класі пані Ліана поділиться своїм досвідом, а також – таємницями теорії та методології процесу прогнозування моди, розкаже про досягнення і перспективи розроблення довгострокових прогнозів, нові бізнес-напрямки професійної діяльності прогнозистів моди.

Назустріч Вашим численним побажанням ми відкриваємо ще одну ЗАОЧНУ групу онлайн-освіти!

Починаємо серію майстер-класів Fashion Forecasting!

 

Вхід за посиланням:

https://meet.google.com/goi-ntqd-tqk?authuser=0

Після майстер-класу проф. Ліана Білякович відповість на всі  ваші запитання. Не зволікайте, настала ЕРА НОВИХ ЗНАНЬ!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна