Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Яхтинг, як стиль життя на Design Living Tendency!

Індустрія яхтингу та найкращий досвід створення морських та річкових марин 1 жовтня с 12.00 до 14.30 в лекторії Театру Дизайну.

Яхтинг-тур в Україні стрімко розвивається і стає популярним, але відповідна структура ще не з’явилась. В межах Києва обладнано біля 20 причалів, але по справжньому якісними з них є лише 2 марини, а за містом аналогічних марин і зовсім немає. Виходить, що на яхті і плисти немає куди, і ніде з комфортом зупинитися, що заважає остаточному формуванню галузі. Вкладені в річковий комплекс кошти швидко окупаються, що дозволяє значно збільшити національний прибуток. Тому гарний приклад Чорногорія, Туреччина, Греція та інші країни світу.

На виставці Design Living Tendency 1 жовтня с 12.00 до 14.30 в лекторії Театру Дизайну ми будемо говорити про тренди та тенденції розвитку яхтинга в Україні. В рамках дня «Яхтинг, як стиль життя» буде презентовано унікальний маршрут Егейським морем, який розробили Команда DHC media разом з Андрієм Шпетним- засновником міжнародної яхтової школи SkipperS.center.
Тижневий круїз на яхті по Егейському морю – це набагато більше, ніж просто відпочинок. Особливо коли це відбувається в колі однодумців, дизайнерів і архітекторів, які об’єднані спільною метою.

Дизайнери – це люди, які змінюють світ, роблять його краще і цей круїз повинен послужити джерелом натхнення для розвитку яхтингу в Україні! Він направлений на розуміння досвіду яхтингу на живому прикладі, вивчення інфраструктури марин, послуг марини (душ, туалет, елінги, підйомники, ремонтні майстерні, заправка яхти паливом, водою, підключення до електромережі, доступ в Інтернет) і туристичних маршрутів на прикладі Греції та Егейського моря.

Чому Греція? Тому ще в Греції всі марини муніципальні, і ми зможемо отримати корисний і потрібний досвід саме на прикладі облаштування муніципальних марин. Круїз буде проходити на нових моторно-вітрильних катамаранах. І моторно-вітрильних сучасних яхтах. Учасників чекають найвизначніші і найцікавіші міста Греції, пляжні вечірки, цікаві флешмоби, неймовірні емоції і безцінний досвід! Арт-директор яхтинг-туру: Юрій Кайгородцев.

В рамках презентації «Яхтинг, як стиль життя» виступатимуть архітекторі учасники яхтинг-туру в Чорногорію, що проходив в травні місяці, які розкажуть про практичний досвід поїздки та найкращий досвід створення морських та річкових марин:

• Олег Волосовський
• Володимир и Зоряна Тихончуки
• Наталія Олексієнко
• Ната Головченко
• Юрій Серьогін
• Оксана і Максим Хорошавіни

Організатор туру: DHC Media, SkipperS.Center при підтримці Design Living Tendency, KIFF
Телефони: (067)328 90 94, +380 99 183 5599, (099)183-55-66.

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна