Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
FURNITURE EXPORT. ГЕОПОЛІТИКА

Запрошуємо  взяти участь у дев’ятій експортній конференції «FURNITURE EXPORT. ГЕОПОЛІТИКА», що  організовує Громадська спілка “Український інтер’єрний та дизайнерський кластер “ЕФ КЛАСТЕР” в рамках  міжнародного меблевого форуму KIFF 2022.

Дата: 03 березня 2022
Час: 14:00 – 18:00
Місце проведення:  конференц-зал №2, 1 павільйон МВЦ
Формат заходу: Практична експортна конференція – круглий стіл.

Аудиторія: власники та керівники виробничих меблевих підприємств, виробники інших товарів для дому, виробники матеріалів та компонентів для меблевиробництва, що зацікавлені в отриманні нових актуальних знань, партнерів, програм, проектів, ринків, можливостей, знайомств, колаборацій, пов’язаних з експортом.

В рамках конференції будуть організовані панельні дискусії з іноземними та вітчизняними експертами меблевої галузі, індустрії виробництва та продажу товарів для дому.

Під час заходу в вас буде змога отримати практичні поради та взяти участь у дискусії на тему експорту в умовах геополітичних викликів.

 

Теми заходу:

 

Формат участі: наживо або онлайн (через додаток zoom).

Вартість участі: 1500 грн. за 1 особу (не залежно від обраного формату участі). При участі 2 та більше осіб, від одної компанії, – вартість участі – 1000 грн. за 1 особу.

Сайт конференції: https://furnitureexport.com.ua/korporatyvnenavchannya/

 

Реєстрація

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна