Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Група компаній ARGROUP зібрала всі товари, необхідні для створення сучасного дизайну інтер’єру, в одному місці

ARGROUP — комплексне рішення для створення стильного інтер’єру та дизайнерських меблів.
Кожен новий продукт ретельно відбирається з урахуванням тенденцій. Ми відвідуємо провідні виставки, та безперервно знаходимо для вас продукцію, що відповідає світовим трендам.

ARHOME — exclusive interior decor.
Дизайнерський декор, освітлення, килимові покриття та меблі для створення інтер’єру — в асортименті понад 1700 позицій. Тут зібрані декоративні елементи, які підкреслять характер простору.

Стенд №3С361.

DECORATOR — home textiles. Виготовляємо текстильні вироби, що сприяють створенню затишної атмосфери. В асортименті готові штори і тюль на тасьма, люверсах, петлях, а також декоративні подушки і подушки для стільців, стьобані покривала, ранери, безкаркасні пуфи та крісла.

Стенд №3С352.

WISDOM — design your life.
WISDOM — преміум текстиль для створення креативного інтер’єру. Кожна тканина має свою історію, характер і шарм. В асортименті бренду шеніли, рогожки, велюри, екошкіри, штучна замша і флок.

Стенд №3С352.

   

ARTPLAY — stylish window design
Пропонуємо ефектний шторний текстиль, який допоможе створити стильний віконний дизайн і оживити простір. Кожна колекція має яскравий характер і власний шарм. В асортименті ARTPLAY представлені: тюлі, оксамити, рогожки, велюри, а також атласні, жакардові , тканини blackout.

Стенд №3С352.

   

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна