Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Himolla: «Ви сидите, а диван працює!»

Рідко зустрічаються меблі, які працюють над вашою поставою і комфортом, поки ви відпочиваєте. Але є на меблевому ринку зразки, зіткнення з якими замінює візит в спортзал, сеанс масажу та консультацію у психолога. І це – меблі від німецького бренду Himolla, яку представить на KIFF2020 офіційний представник бренду в Україні – салон DecorDe.

Сучасний дизайн нових моделей Himolla поєднується з інноваційними функціями.

Вбудована в спинку меблів поперекова підтримка повторює природний вигин хребта та знімає з нього навантаження, а правильний кут нахилу спинки і сидіння по відношенню до спинки дозволяють знизити тиск на міжхребетні диски і якісно розслабитися, сидячи на дивані або кріслі.

Виробник стежить за сучасними тенденціями в меблевому виробництві і створює оазиси для гарного самопочуття, в яких можна розслабитися і комфортно відпочити.

Дивани німецької фабрики Himolla – справжній конструктор: прямі, кутові, П-подібні, моделі, які можуть органічно вписатися в приміщення будь-якої конфігурації. І, звичайно, їх сильна сторона – це наявність багатого функціоналу:

 

Приємний бонус – 5-річна гарантія на всі вироби від виробника!

Приходьте познайомитись із продукцією Himolla на стенд DecorDe з 26 по 29 лютого 2020 року, Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15.
Безкоштовне запрошення можна отримати за посиланням: http://www.invitation.kiev.ua/

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна