Kyiv, IEC
9 - 11 березня 2023
Отримайте порцію естетичної насолоди від DAMATTI на виставці KIFF 2020

Над створенням кухонь DAYTONA, PALOMA, SAONA від DAMATTI працювали висококласні дизайнери, які втілили свої найкреативніші фантазії і найсміливіші рішення в меблях. Жоден поціновувач прекрасного не залишиться байдужим.

 

DAMATTI працює з любов’ю до своїх клієнтів, гармонійно поєднуючи обов’язкові складові: ексклюзивність дизайну меблів, безперечне панування стилю та використання якісних матеріалів і фурнітури. Головна мета спеціалістів компанії – задоволені обличчя і щасливі посмішки клієнтів! У створенні меблів компанія співпрацює з багатьма відомими брендами, серед яких: BLUM, HAFELE, EGGER. Команда професіоналів DAMATTI доклала багато зусиль, використала свій значний досвід співпраці із закордонними фахівцями для створення трьох надзвичайно стильних кухонь, які будуть презентовані на виставці.

Перша перлина представленої меблевої лінійки – кухня DAYTONA. Дана модель стримана, вона чудово впишеться в будь-яку оселю, не перевантаживши інтер’єр зайвими деталями. Виконана в світлих тонах, кухня створює особливу теплу атмосферу та незрівнянне відчуття затишку. «Краса в простоті» – найкраща характеристика для DAYTONA! Кухня виконана з використанням найновіших технологій, з якісних матеріалів, є багатофункціональною і дуже зручною в експлуатації. В DAYTONA продумана кожна дрібниця, що робить її неперевершеною помічницею для кожної господині.

Друга красуня, яку представить на виставці DAMATTIкухня PALOMA. Вона створена для поціновувачів ненав’язливої краси. Геометрично модель, побудована на простих лініях, виглядає дуже стильно. Мінімалізм кухні PALOMA додасть інтер’єру нотку сучасності. Особливої уваги заслуговує безпрограшна комбінація кольорів. Модель PALOMA розроблена з урахуванням досвіду зарубіжних партнерів, в ній втілені усі сучасні технології сьогоденного світу меблів.

І, нарешті, третя стильна модель від DAMATTIкухня SAONA. Під час її розробки дизайнери найяскравіше проявили фантазію і втілили свої сміливі ідеї в SAONA. Дану модель, виконану в стилі «модерн», сміливо можна віднести до «розумних» меблів – настільки чітко в ній все продумано. Вона просто створена для тих, у кого в пріоритеті комфорт і  багатофункціональність.

SAONA – вдалий тандем простоти, стилю і елегантності. Моделі в стилі «модерн» чудово себе зарекомендували і впевнено набувають популярності на ринку меблів.
Ця сучасна кухня виготовлена з якісних, надійних матеріалів, з використанням передових меблевих технологій.

Компанія DAMATTI прекрасно попрацювала і готова приємно вражати відвідувачів і учасників меблевого форуму KIFF 2020 ексклюзивними, стильними меблями, створеними для вас з любов’ю.

число та часи роботи
9 - 11 березня 2023
10:00 - 19:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна