Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Провідний імпортер європейського освітлення-компанія «Арт-Енерго»

Провідний імпортер європейського освітлення-компанія «Арт-Енерго»

Провідний імпортер європейського освітлення-компанія «Арт-Енерго» – представить на KIFF 2019 два світових бренди: NORLYS (Норвегія) і NORDLUX (Данія)

Наша компанія вже не вперше представить на KIFF 2019 продукцію відомого світового холдингу ТМ NORLYS, який спеціалізується на виробництві ландшафтного та архітектурного освітлення.

NORLYS це – естетична насолода та вражаюча надійність, 7 років гарантії та 25 років експлуатації, стриманий скандинавський дизайн, який цінують архітектори, дизайнери, власники бізнесу і кінцеві споживачі. Ми раді представити новинки 2018 року, які вже знайшли своїх клієнтів в Україні!

Також, наша компанія познайомить відвідувачів KIFF 2019 з новим для України світовим брендом NORDLUX, який створює інноваційні світильники , надихає і захоплює!

NORDLUX любить процес від ідеї до народження! З моменту створення в 1977 році, NORDLUX завжди прагне зробити для людей світло частиною життя, підвищити його рівень за допомогою світлотехнічних приладів з вишуканим дизайном та високою якістю. Стильний дизайн має одну фантастичну рису — з часом він стає більш привабливим!

Ми раді зустрічі на нашому стенді №342 Павільйон 1

Norlys.com.ua   Nordlux.com

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна