Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
ReStyle – це незалежний бренд, що представляє сміливі та адаптивні кухні за доступною ціною для більшості людей

Місія бренду ReStyle: Зробити доступними якісні меблі з гарним дизайном більшій кількості людей, шляхом раціонального використання матеріалів та оптимізації робочих процесів.

Ми знаємо що хороші меблі коштують дорого і процес замовлення та постачання досить довгий. Сьогодні ринок кухонних меблів дуже різноманітний, але в ньому немає рішення з мінімальною участю замовника за доступною ціною, здебільшого процес замовлення – це довгий та складний вибір як постачальника, так і самого виробу.

«Я перевідкрив замовлення кухні, більше не потрібно складно і довго вибирати кухню, а бюджет буде таким самим, як і при замовленні у приватного майстра, але з гарантією і вчасно», – стверджує засновник бренду Роман Сидоренко.

«Я не став економити на матеріалах і фурнітурі, я, як і раніше, вважаю, що в кухні повинна бути тільки найкраща фурнітура, а це Blum. Корпус повинен бути виконаний з ламінованої плити 18 мм та обов’язково сертифікованої. Кромка приклеєна з використанням поліуретанового клею, що гарантує невидимий клейовий шов та захист від вологи на довгі роки. І звичайно дуже точна свердловка та фрезерування деталей, що гарантує надійне та швидке складання модулів та конструкції в цілому.»

Замов кухню із задоволенням!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна