Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
The Arena «Територія можливостей»

Серце KIFF 2021 – дизайнерсько-лекційний простір The Arena «Територія можливостей» designed by Alexander Smaga (студія Smaga Design) , куратором якого традиційно виступає видавець Ірина Прима та видання Prima Interior. Креативна дизайн площадка, де збираються дизайнери, архітектори, меблевики та інша професійна аудиторія. Майстер-класи та презентації від відомих українських та зарубіжних дизайнерів. Концепт-зона з виставкою українського предметного дизайну.

 «Територія можливостей» – це простір творення нових ідей, наративів та контекстів, фундаментом для якого служить вічна істина – вічна класика. Територія можливостей – це територія, де можна висловити найсміливіший здогад та бути почутим; де можна збагатитись новими сенсами, знаннями, віжуалами та однодумцями. Де можна прирости новим та до нового.

Дизайн партнер – Студія SMAGADESIGN працює в сфері створення індивідуальних архітектурних та дизайн-проектів з 2004 року. Студія виконує проектні роботи і реалізує об’єкти будь-якої складності в будь-якому стилі, враховуючи всі європейські стандарти та технології.

Партнери проекту: Майстерня «Кассоне», компанія Vela

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна