Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Український бренд преміум-освітлення Stellare на Kiff 2019

Український бренд преміум-освітлення Stellare на Kiff 2019

Український бренд Stellare, що стрімко та впевнено розвивається протягом останнього десятиріччя, це синергія безцінного досвіду старшого покоління та інноваційних поглядів молодої професійної команди, сповненої відчуття новаторства та постійного вдосконалення.

Сьогодні популярність та визнання ТМ Stellare багатьма українцями обумовлені наявністю широкої лінійки сучасних колекцій у різноманітних стилях освітлення. Однією з безсумнівних переваг продукції ТМ Stellare є високий рівень якості у поєднанні з прийнятними ціновими показниками.

Безумовною перевагою у співпраці для дизайнерів та архітектурних бюро стане надання нашою командою 3D-моделей світильників, візуалізація та допомога у розрахунках проектів. Разом із наявністю повного пакету українських сертифікатів та декларацій про відповідність, це гарантує нашим клієнтам безпеку та надійність.

Щорічна участь у головних інтер’єрних, меблевих та дизайнерських виставках України дає нам змогу отримувати безцінний досвід та завжди мати в запасі арсенал нетривіальних ідей для втілення безсумнівно кращих оригінальних моделей світильників для будь-якого типу приміщення.

Власні дизайнерські моделі світильників підлягають обов’язковому патентуванню, тому на території України усі авторські права на них належать виключно ТМ Stellare.

Неповторність ще ніколи не сяяла так яскраво!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна