Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Запрошуємо Kiff 2019. Merx

Запрошуємо Kiff 2019. Merx

З 27 лютого по 2 березня у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній пройде наймасштабніша виставка меблевої галузі «Київський Міжнародний меблевий форум KIFF 2019». Запрошуємо всіх відвідати цей видовищний захід та отримати справжню насолоду від продукції виробників з усіх куточків світу.

Компанія МERX покаже себе в абсолютно новому амплуа. Ми провели колосальну роботу, і звичний продукт – кухні – презентуємо в іншій формації. На вас чекає справжній симбіоз дизайну, функціональності та технологічного виробництва в ультрасучасному виконанні. Щодо матеріалів, вони вперше представлені в Україні і їхні зносостійкість та зручність в експлуатації дійсно вразять! Головні параметри для нас були та залишаються інноваційний дизайн кухонь, справедлива ціна на кухню та філософія простору з кухнею MERX.

Нове рішення ми запропонуємо також для віталень та спальних кімнат. З огляду на тенденції світової меблевої моди, це буде багатокомпонентна модульна система, функціональність  та ергономічності якої стане справжньою знахідкою для  житлових приміщень будь-якого типу та площі. Крім цього вашій увазі будуть запропоновані нові м’які меблі: ліжко, диван та крісла. Вони вдало доповнюють серію, та ми впевнені, що окрасою інтер’єру та оазисом затишку стануть і поза нею.

Меблі з нової колекції багаті на кольорові відтінки, легкі у догляді, та головне, кожен зі своєю родзинкою. Наприклад,  ліжко має широке та м’яке узголів’я. Воно стане в пригоді під час відпочинку та сміливо виступить у якості елемента декору стіни. Диван, завдяки геометрії форм,  чудово виглядатиме з будь-якого ракурсу. До того ж він дуже місткий. А крісла – стильні та разом з тим дуже зручні в експлуатації.

Звертаємо увагу, що в цьому році сучасні меблеві новинки презентує також напрям «Офісні меблі» MERX. Усіх подробиць розкривати не будемо, тримаємо інтригу, наголосимо лише на тому, що це будуть універсальні кабінетні серії. Наші спеціалісти розробили їх з урахуванням  інноваційних технологій у дизайні, тому нові серії в усьому відповідатимуть ритму життя ділової людини, тонко підкреслюючи стиль та характер свого власника. Новинки стильні за часом і разом з тим зручні в експлуатації. Вони створені з прицілом на функціональність, тому стовідсотково відповідають вимогам сучасного бізнес-простору.

Побачити експозицію кухонь та меблів для дому можна буде в павільйоні С1, стенд № 241Офісні меблі будуть представлені в павільйоні С1 на стендi № 351.
Приходьте і насолоджуйтеся вишуканою досконалістю меблів MERX. До зустрічі!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна