Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Журі премії Interium

Серед членів журі премії Interium:

Simone Micheli (Італія), Sotirios Popadopoluos (Греція), Luca Valle (Італія), Carlo Bimbi (Італія), Didier Margueritte (Франція), Cees Donkers (Нідерланди), Nicola R.Ticozzi (Італія), Герман Волга, Віталій Івахов,  В’ячеслав Морський, Ірина Прима.

 

 

Carlo Bimbi – італійський дизайнер, архітектор, знаменна фігура в дизайні початку 70-х.

Вивчав мистецтво при інституті мистецтва Вольтерри. (L’Istituto d’Arte). Навчався у вищому навчальному закладі художньої промисловості (l’Istituto Superiore per le Industrie Artistiche (ISIA) у Флоренції. У той же час співпрацював зі студією архітектора Renzo Falciani. В кінці 60-х приєднався до студії Nizzoli Associati в Мілані, де працював з Alessandro Mendini і G. Mario Oliveri. (Саме тоді і сформувався його перший досвід в галузі промислового дизайну (сантехніка, автомобільні кузова, верстати і тд). у 1970-1983 роках разом з Gianni Ferrara і Nilo Gioacchini заснував студію Internotredici Associati, разом з якими спроектував модель «Tuttuno» (Єдиний), що увійшла в постійну колекцію музею сучасного мистецтва виставлену в M.О.M. A в Нью-Йорку. З 1985 року працює самостійно в студії Carlo Bimbi Design, паралельно займаючись викладацькою діяльністю у Флоренції в Інституті Мистецтв (Istituto d’Arte), ISIA, курсах з індустріального дизайну.

Carlo Bimbi співпрацював з такими брендами, як Annibale Colombo, Arketipo, B & B Italia, Bontempi, Borzalino, Dema, Falegnameria 1946 Falegnami Italia, Grilli Worldesign, Guzzini, Metalmobil, Segis.

Лука Валле (Luca Valle) – редактор і виконавчий директор італійського спеціалізованого журналу Home Italia. HOME Italia – ексклюзивний клуб, організований виключно для італійських виробників, а також зарубіжних архітекторів і дизайнерів з метою розвитку їх співпраці для пошуку нових рішень, які могли б задовольнити запити вимогливого кінцевого споживача. Спочатку головною метою було зробити HOME Italia мережею, яка об’єднає професіоналів, архітекторів і виробників в їх пристрасті до кращого італійського продукту. Тому, Лука Валле створив журнал HOME Italia Magazine виключно, щоб скоординувати світових архітекторів з італійськими меблевими фабриками, які виробляють меблі «Made in Italy». І починаючи з самого першого випуску, HOME Italia відрізняється тим, що публікує професійні проекти, в яких вдало використовувалися італійські меблі згідно з побажаннями клієнта. HOME Italia Magazine можна знайти в кіосках преси 15 країн світу. Зокрема, рекламна кампанія журналу проходить в рамках найважливіших виставок в Мілані, Майямі, Парижі, Москві, Дубаї та Сінгапурі.
Кейс Донкерс (Cees Donkers) – урбаніст-дизайнер, провідний архітектор. Cees- закінчив Технічний університет м.Ейндховен, факультет архітектури та міського дизайну, займався загальним плануванням Katendreht в Роттердамі в якості керівника групи міста Роттердам. Його проекти включали в себе загальний план по відновленню De Witte Dame (White Lady), колишньої фабрики лампочок Philips, а також будівель і громадських приміщень на площі ратуші. Засновник Центру Розвитку Архітектури Ейндховена. Заснував серію відкритих дебатів з розвитку інфраструктури Ейндховена. Заснував City as a Lab – дослідницький проект з благоустрою міста. Спільно з Технічним Університетом й ейндховенською академією дизайну. Заснував Brabant Academy – online-платформу за рішенням завдань міського планування. Отримав національну премію департаменту міського планування. Головний урбаніст Ейндховена. Створення та реалізація генерального плану міста. Організатор Голландського тижня дизайну – найбільшого світового форуму в сфері дизайну та інновацій.
Сотіріус Пападопулос (Sotirios Papadopulos) – архітектор, дизайнер, а також голова та координатор Design School при Академії образотворчих мистецтв ABAV (Верона, Італія). У 1989 р він закінчив навчання в I.U.A.V. (Венеція, Італія) за фахом «Архітектура». Ступінь магістра в архітектурі і технологічному дизайні отримав в Університеті Південної Каліфорнії (Лос-Анжелес, США). Працює в сфері приватного і громадського будівництва, інтер’єрів, промислового дизайну, художнього оформлення, зовнішнього та внутрішнього освітлення і є засновником нового художнього руху під назвою «Fragilism», заснованим в Італії, Франції та Португалії. Отримував нагороди різноманітних конкурсів і публікувався в безлічі журналів по всьому світу. Є позаштатним професором Університету Флориди.
Нікола Тікоцці (Nicola Ticozzi) – журналіст, project manager і директор курсів для архітекторів, організатор міжнародних конкурсів. Співпрацював із знаменитою міланською студією Memphis Етторе Сотссасса. Засновник Виставки SIB Atmosfair – Design Interior Technology for New Entertainment, Ріміні (2004-2006). Директор курсів для фахівців в Мілані при POLI.design – Politecnico di Milano (2001-2015). Організатор Міжнародного конкурсу з проектування інноваційних піцерій Premio Le 5 Stagioni. З 2011 року директор єдиних інтернаціональних курсів російською мовою в Європі, c 2015 директор HoReCa Workshop – Project Design & Marketing.
Сімоне Мікелі (Simone Micheli) – відомий італійський архітектор і дизайнер, один з найбільш затребуваних проектантів Європи, керівник дизайн-студії Simone Micheli Architect. Про нього говорять, що він настільки попереду, що для того щоб побачити майбутнє, йому потрібно зупинитися і подивитися назад в бінокль. У 1990 році Сімоне Мікелі заснував однойменну Студію, а в 2003 році – компанію з проектування Simone Micheli Architectural Hero Company, офіси якої розташовані у Флоренції, Мілані, Дубаї і Рабаті. Сімоне Мікелі є також доцентом в Політехнічній Школі Дизайну в Мілані. Його професійна діяльність рухається в різних напрямках: від архітектури до дизайну інтер’єру, від візуального проектування до комунікації; Дизайн, дружній навколишньому середовищу, і його екологічні роботи характеризуються сильною індивідуальністю і унікальністю. Багато з його робіт – муніципальні об’єкти і проекти, реалізовані для VIP клієнтів, пов’язані з інтер’єрами житлових і громадських приміщень. Роботи Сімоне Мікелі були показані на провідних міжнародних виставках; він проводив конференції та лекції в університетах і культурних інститутах численних міст. Як видатний архітектор, Сімоне був відзначений багатьма національними та міжнародними нагородами.
Дідьє Маргеріт (Didier Margueritte) – французький дизайнер інтер’єрів, президент FEDAI (Fédération Européenne des Décorateurs et architectes d’intérieur) Європейської федерації декораторів і дизайнерів інтер’єрів.
В’ячеслав Морський (Vyacheslav Morskoy) – відомий український архітектор модерніст. Освіта: Архітектурний факультет, Київської Національної академії образотворчих мистецтв і архітектури (НАОМА). Архітектурний факультет Московського архітектурного інституту (МАРХИ). Державна академія.Член Національної спілки архітекторів України. Академік Академії архітектури України. Керівник архітектурної фірми «Архітектор В’ячеслав Морський» . Отримав такі призи: «GLOBAL WORLD», «ГРАНД-ПРІ Волютах», «Волютах», «ІНТЕР’YEAR» та інші.
Ірина Прима – засновник креативного агентства Studia Primа, видавець і головний редактор єдиного в країні интерьерно-архітектурного видання про тренди українського дизайну PRIMA INTERIOR. Співзасновник і партнер Всеукраїнського Архітектурного фестивалю Prostoneba, присвяченого досягненням та інновацій вітчизняних компаній і дизайнерів в області архітектури. Лідер думок і креатор тематичних лекторіїв, інтелектуальних зустрічей за участю іменитих представників професії по всьому світу.
Юрій Раскот – видавець провідних і добре відомих видань в Європі і Україні, журналів le Classique і HOME Interior, директор ВД L & R MEDIA. За освітою інженер-будівельник, в 1997р. закінчив Донбаську Академію Будівництва та Архітектури (МІСД). З початку 2000х брав участь в створенні та запуску кількох ЗМІ-проектів, присвячених дизайну та архітектури. У 2011р. створив журнал розкішних класичних інтер’єрів le Classique, а в 2013р. HOME Interior, видання про сучасний дизайн, кожен з яких в короткі терміни полюбилися читачам і професійній аудиторії. Представник Сінгапурської меблевої виставки IFFS в Україні.
Герман Волга – топовий архітектор України і Європи, член-кореспондент Академії архітектури України, академік архітектури, член Європейського союзу Архітекторів, один з кращих фахівців з класичної архітектури.

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна