Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
FSC-сертифікація для меблевого бізнесу

FSC-сертифікація для меблевого бізнесу

FSC – ринково орієнтована система. Попит на ринках FSC сертифікованої продукції є драйвером забезпечення екологічно належного, соціально корисного та економічно життєздатного управління лісами через їх сертифікацію.

Попит не може виникнути сам по собі, це результат багаторічного партнерства екологічних організацій і прогресивного бізнесу. Партнерство, співпраця – ключові слова, що характеризують взаємини FSC і бізнесу, орієнтованого на споживача.

Якщо Вас цікавить вихід на нові ринки або закріплення існуючих позицій в уже зайнятій сфері  – запрошуємо 28 лютого в Design-hall OZ space, пав. №2 о 10:00 на доповідь «FSC-сертифікація для меблевого бізнесу» від Павла Кравця, директора Національного представництва FSC в Україні. Доповідь буде присвячено тематиці сталого розвитку в сфері відповідального лісоуправління, проектування, будівництва та облаштування інтер’єру з деревини.

Наш логотип «дерево з галочкою» допомагає компаніям просувати FSC-сертифіковану лісову продукцію, при цьому споживачі можуть бути впевнені, що вона була одержана з відповідальних джерел.

Станом на лютий 2019 року в Україні сертифіковано 41% (4,23 млн. га) лісів, зокрема, видано 107 сертифікатів FM/CoC та 252 сертифікати CoC.

 

Отримати додаткову інформацію про сертифікацію FSC в Україні Ви можете на сайті ua.fsc.org.

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна