Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Компанія Lismaster представить на виставці KIFF 2020 нові рішення кухонь

Компанія Lismaster, давній партнер Київського міжнародного меблевого форуму, представить на KIFF 2020 нові моделі кухонь.

За словами представників компанії, давно працюючи в сегменті класичних меблів із масиву, вони хочуть зруйнувати стереотипи про те, що меблі з масиву – це розкіш, яку можуть дозволити собі хіба що власники заміських будинків. Тому на KIFF 2020 представлять моделі, виконані в дусі сучасної класики, неокласики та лофту, щоб показати, що меблі із масиву будуть гарно вписуватись у інтер’єр будь-якої квартири.

Нагадаємо, що компанія Lismaster – це потужний український виробник меблів, що має повністю замкнутий цикл виробництва, який розпочинається в лісі із заготівлі деревини, а закінчується монтажем меблів вдома у замовника. При цьому Lismaster не тільки використовує природну сировину, але й дбає про збереження довкілля, адже за кожне заготовлене дерево компанія садить нове. Крім цього – впроваджує ощадливе виробництво та технології переробки промислових відходів, впроваджує соціальні ініціативи.

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна