Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Maestro Kitchen by ETC продемонструє на КІФФ2020 меблі з унікальними методами обробки

Maestro Kitchen by ETC продемонструє на КІФФ2020 меблі з унікальними методами обробки шпонованих елементів та покриття металом за допомогою вакуумного напилення

Maestro Kitchen by ETC – український виробник корпусних меблів та учасник KIFF 2020. Київський Міжнародний Меблевий Форум. Головним напрямом компанії є виробництво кухонь, меблів для дому та офісу, проектування оригінальних інтер’єрних рішень у вигляді стінових панелей, виробів з металу тощо.

   

Maestro Kitchen by ETC – це:
🔘 Власне унікальне виробництво повного циклу, що дозволяє реалізувати найбільш інноваційні та сміливі ідеї дизайнерів, архітекторів та їх клієнтів.

🔘 Бренд компанії ЕТС, яка вже понад 20 років виробляє та постачає торгове обладнання для міжнародних брендів, таких як Pierre Cardin, Duty Free, Givenchy, Chicco, Adidas, Arena, Umbro, Yamaha.

🔘Широченна географія поставок – від Західної Європи до Південної Америки.

Цього року на KIFF 2020. Київський Міжнародний Меблевий Форум. Maestro покаже елегантну альтернативу стандартних корпусних меблів. Ви будете приємно вражені новинками та інноваціями виробництва, зокрема меблями виготовленими з використанням особливих методів обробки шпонованих елементів. Також вам покажуть вироби, покриті металом за допомогою вакуумного напилення – сучасної технології, яку може забезпечити в Україні тільки фабрика Maestro Kitchen by ETC!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна