Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
На KIFF 2020 молодий бренд Schneider möbel підведе підсумки двох років роботи

Всього 2 роки тому, в 2017 році, на базі меблевих фабрик «ARS» «VIT» і «АDК», була створена нова ТМ Schneider möbel. І лише через 2 роки за плечима у команди – нові розробки, технології й підкорені міжнародні ринки.

Меблі від Schneider möbel відразу надійно завоювали серця покупців як в Україні, так і за межами нашої країни, завдяки тому, що компанія регулярно вдосконалює виробничий процес і впроваджує унікальні підходи до виготовлення меблів. Дизайнери і конструктори Schneider möbel постійно стежать за останніми інноваціями та ідеями в світі м’яких меблів, відстежують свіжі тренди і знають, які моделі, тканини і рішення будуть популярні і затребувані в найближчому майбутньому.

Підсумок роботи команди – це асортимент сучасних модульних систем диванів, що постійно розвивається, і унікальний підхід до виготовлення меблів, який дозволяє з гордістю та впевнено відправляти їх на експорт, не боячись розчарувати найвимогливішого покупця.

«Ми молода компанія, яка постійно ставить перед собою нові цілі і впевнено йде до них. При цьому, ми цінуємо навіть найменше наше досягнення і пам’ятаємо кожну свою помилку, як цінний урок» – ось кредо команди Schneider möbel.

Приходьте оцінити новинки від команди Schneider möbel на виставці KIFF 2020 вже 26 – 29 лютого 2020.

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна