Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Підсумки інтер’єрної премії Interium 2020

28 лютого відбулась ще одна центральна подія KIFF 2020 – нагородження переможців Інтер’єрної премії Interium. Це одна з найпрестижніших премій у галузі інтер’єрного дизайну, цьогоріч вона зібрала традиційно багату аудиторію учасників.

Понад 200 заявок на участь отримали організатори, 171 роботу відібрало для участі у конкурсі професійне міжнародне журі від понад 70 дизайнерів та студій.

Переможцями стали:

Оксана Шумелда з проєктом Dusty Pink у номінації «Інтер’єр квартири до 60 м2» та з проєктом 2.1 у номінації «Інтер’єр квартири від 60 м2». У цій же номінації ще одну перемогу з проєктом The color of the mood здобула Альона Жернова. Олексій Образцов з проєктом Space Twist переміг у номінації «Інтер’єр будинку», а з проєктом Office IPR Group – у номінації «Інтер’єр громадського простору (офіс)». Перемога у цих двох номінаціях принесла Олексію, за одноголосним рішенням журі, ГРАН-ПРІ конкурсу.
У номінації «Інтер’єр громадського простору (HoReCa)» кращими визнали Андрія Асанова, проєкт Yoki та дизайн-студію Axioma (дизайнери Тарас Руденко, Євген Івченко, проєкт «Кип’яток»). А кращий «Інтер’єр громадського простору (магазини, бутіки, шоуруми, салони краси, спа-салони)» створив Сергій Готвянський (проєкт Five Flowers).

  

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна