Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Planika на KIFF2020 допоможе дизайнерам спланувати обігрів приміщень за допомогою біокамінів

На міжнародному меблевому форумі KIFF 2020 всесвітньо відомий виробник біокамінів Planika продемонструє дизайнерам і архітекторам сучасні можливості «вогняного» дизайну.

«Ніхто не буде сперечатися, що міжнародна виставка KIFF 2020 року – це найпрестижніший і очікуваний в середовищі дизайнерів інтер’єру івент в Україні. Саме тут можна познайомитися з останніми світовими трендами в сфері дизайну, освітлення і декору» – вважають в українському представництві бренду Planika. «І ми запрошуємо відвідати наш стенд, на якому продемонструємо невичерпні можливості вогняного дизайну із застосуванням безпечних біоетанолових і газових камінів».

З 26 по 29 лютого в Міжнародному виставковому центрі на м. Лівобережна всі, хто цікавиться трендами в опаленні приміщень і створення атмосфери комфорту, зможуть побачити біокаміни Planika в оригінальних інсталяціях і отримати кваліфіковані консультації по установці, експлуатації та догляду за цими інноваційними джерелами живого вогню.

Сучасні технології, які використовуються в біокамінах, допомагають привнести затишок дерев’яного шале навіть в міську квартиру, адже біокамін абсолютно безпечний, не продукує шкідливих продуктів горіння і є хорошою альтернативою не завжди раціонально спланованому центральному опаленню. Завдяки чому біокамін помітно виграє перед іншими джерелами тепла?

Одним словом, під будь-яку ідею у Planika знайдеться біокамін!

Офіційний представник біокамінів і газових камінів Planika в УКРАЇНІ:

Web: www.planika.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/biokaminuplanika/
Instagram: https://www.instagram.com/planika.com.ua/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSAR7SXKmFn3mH1LX-vFsNQ

  

 

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна