Kyiv, IEC
9 - 11 березня 2023
StiyStil на KIFF2020 представить інноваційні столи зі зручним автоматизованим регулюванням висоти

Щоб нівелювати погані наслідки малорухливого способу життя, необхідно зробити свій робочий день максимально активним. Але як цього досягти, не сильно відволікаючись від роботи та  зберігаючи продуктивність?

АКТИВНІСТЬ ТА РУХ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

Для того, щоб 8-ми годинний робочий день приносив користь не тільки для гаманця, а й для здоров’я, дуже важливо багато рухатись. Малорухливий спосіб життя має массу негативних наслідків: проблеми зі спиною та хребтом, біль у шиї та голові, варикоз, розвиток діабету, онкології, хвороби серця та ін. Якщо після робочого дня у вас ниє шия, тягне в попереку та болить голова – ваш організм б’є тривогу. Спортзал 3 рази на тиждень, на жаль, не панацея, адже 6 годин спорту на противагу 35-ти годинам сидіння в офісі (розрахунок на тиждень) – надто нерівна боротьба.

Що ж робити, щоб нейтралізувати негативний вплив малорухливої офісної роботи на здоров’я?

  1. Більше і частіше ходіть. Можете перекласти якомога далі від себе якісь документи або щось, чим ви часто користуєтеся протягом дня (принтер, ножиці, кулер для води, корзина для сміття та ін.) Так вам доведеться частіше вставати, щоб зробити принаймні кілька кроків до цього предмета.
  2. Чергуйте роботу сидячи із роботою стоячи за столами StiyStil, адже з ними ви з легкістю зможете адаптувати висоту свого робочого місця до ідеальної саме для тебе.
  3. Якщо по роботі ви часто розмовляєте по телефону — робіть це, прогулюючись кабінетом. До речі, ходіння під час телефонної розмови допомагає заспокоїтись і побороти хвилювання.
  4. Ділові розмови або конференції можна робити у форматі прогулянки офісом, або хоча б стоячи. Чим частіше ви змінюєте положення тіла – тим краще.

COMFORT SOLUTIONS – компанія, яка виготовляє та займається дистрибуцією столів із регулюванням висоти. Вони дозволяють працювати як сидячи, так і стоячи. Такий спосіб роботи допомагає зберегти здоров’я, запобігає хворобам та підвищує продуктивність. Такі інноваційні рішення зараз набувають великої популярності в Україні, саме тому компанія COMFORT SOLUTIONS отримує чимало замовлень на комплектацію офісів.

Продукція COMFORT SOLUTIONS:

Детальніше про компанію:  stiystil.com.ua

Чекаємо вас на KIFF 2020, 26 – 29 лютого 2020!

число та часи роботи
9 - 11 березня 2023
10:00 - 19:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна