Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Відкрито прийом заявок на участь у виставці KIFF 2020

Дорогі друзі, колеги та партнери!

З радістю повідомляємо Вам, що розпочато прийом заявок на участь у виставці KIFF 2020 року – Kiev International Furniture Forum, яка відбудеться 26 – 29 лютого 2020 року, МВЦ (м.Київ, метро Лівобережна)!

KIFF – головна меблева і інтер’єрна виставка України, наймасштабніший бізнес і дизайн-івент року! Уже понад 20 років виставка представляє новинки галузі від кращих світових виробників меблів, освітлення, предметів декору та інтер’єру, (близько 800 брендів з понад 10 країн світу), збираючи всіх причетних до світу меблів і інтер’єрів: дизайнерів і архітекторів, імпортерів і дилерів, дистриб’юторів , міжнародних байєрів.

Щороку нові експозиції та івенти, лідери і молоді амбітні компанії. Унікальне поєднання професійного В2В майданчика операторів міжнародного і українського меблево-інтер’єрного ринку і можливості презентації своєї компанії широкої громадськості і ЗМІ.

Масштабна програма заходів і супутніх подій, серед яких конкурс на кращий дизайн житлових і громадських приміщень INTERIUM, конкурс на кращі зразки українських меблів Best Mebel UA, а також численні майстер-класи, лекції та семінари, програма по організації B2B зустрічей, БАЙЄРСЬКА програма, тематичні інсталяції роблять виставку KIFF незамінною інтер’єрною подією нашої країни!

Нагадуємо, що Ви також можете взяти участь в осінній виставці новітніх тенденцій в інтер’єрі Design Living Tendency 2019, яка пройде 16-19 жовтня 2019, МВЦ (м.Лівобережна)! Встигніть забронювати експомісце і стати партнером численних програмних заходів!

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна