Kyiv, IEC
09 - 11 березня 2023
Дизайнерсько-лекційний простір The Arena «Територія можливостей»

Серце KIFF 2021 – дизайнерсько-лекційний простір The Arena «Територія можливостей» designed by Alexander Smaga (студія Smaga Design) , куратором якого традиційно виступає видавець Ірина Прима та видання Prima Interior. Креативна дизайн площадка, де збираються дизайнери, архітектори, меблевики та інша професійна аудиторія. Майстер-класи та презентації від відомих українських та зарубіжних дизайнерів. Концепт-зона з виставкою українського предметного дизайну.

 

The Arena «Територія можливостей» умовно поділений на три зони:

Концепт-зона  та Експозитори з виставкою українського предметного дизайну
Лекторій – простір для лекцій та презентацій від українських та міжнародних дизайнерів та архітекторів
Лаунж-зона – місце спілкування.

 

«Територія можливостей» – це простір творення нових ідей, наративів та контекстів, фундаментом для якого служить вічна істина – вічна класика. Територія можливостей – це територія, де можна висловити найсміливіший здогад та бути почутим; де можна збагатитись новими сенсами, знаннями, віжуалами та однодумцями. Де можна прирости новим та до нового.

 

Організатори: КМКЯ та журнал PRIMA INTERIOR
Розробка концепції: дизайнер Олександр Смага, студія SMAGA DESIGN

Час проведення: 3 – 6 березня 2021 р.
Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15

Дизайн партнер – Студія SMAGADESIGN працює в сфері створення індивідуальних архітектурних та дизайн-проектів з 2004 року. Студія виконує проектні роботи і реалізує об’єкти будь-якої складності в будь-якому стилі, враховуючи всі європейські стандарти та технології; здійснює повний комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, повну комплектацію об’єктів, авторський та технічний нагляд.

Партнери проекту: Майстерня «Кассоне», компанія Vela

число та часи роботи
09 - 11 березня 2023
10:00 - 18:00
адреса
Броварський проспект, 15
м. Лівобережна